Tonnie Global tech recruitment made easy

Робота Вашої мрії в сфері IT чекає на Вас в Європі. Ви з нами?

Провідні міжнародні компанії всюди шукають найкращих у світі технічних фахівців. Вони шукають саме на тебе. Ти мріяв про це? Тоді на що ти чекаєш?

Ти готовий зробити перший крок?

Незабаром починає свою роботу наша Лабораторія Талантів. Прояви зацікавленість та зареєструйся нижче, і команда Tonnie зв’яжеться з тобою.

День у день…

Ви готуєте сніданок, вмикаєте комп’ютер, одягаєте навушники і починаєте працювати над здійсненням вашої мрії.

Але пройшло 8 годин, витрачено багато зусиль, але на жаль вам і так і не вдалося реалізувати свої плани.

Ви залишаєте своє робоче місце, займаєтеся клопотами по дому, за вечерею з сім’єю дивіться ролики на YouTube про подорожі і продовжуєте мріяти побачити Світ та стати успішною людиною…

Але ви забули про найголовніше!

Ви досвідчений, висококваліфікований технічний фахівець, вам подобається інтелектуальна робота і ви заслуговуєте на те, щоб ваше життя зазнало змін в найкращій бік!

Ви маєте зробити крок на зустріч зі своєю мрією, щоб займатися улюбленою справою, та мати змогу подорожувати та приємно проводити час в колі сім’ї та друзів.

 

Зібрати свої речі та переїхати в нову країну - це складно…

… особливо якщо у вас проблеми з англійською мовою і ви раніше ніколи не працювали на міжнародному рівні.

Переїзд вимагає багато зусиль: пошук житла та нової роботи. Необхідно оформити візу або дозвіл на роботу, покращувати англійську та почати вивчати нову мову. Додатково вам потрібно буде адаптуватися до нового життя.

Переїзд за кордон – це не просте рішення і не дивно що ви досі не наважились зробити цій крок…

About Us - Tonnie

Але яким буде твоє рішення, якщо хтось подбає про тебе?

В проекті Tonnie ми візьмемо на себе всі клопоти, пов’язані з переїздом та бюрократичну тяганину. Ми допомгаємо таким талановитим технічним фахівцям як ти, досягти успіху в найбільших міжнародних компаніях світу, а також підтягнути навички ділового етикету, покращити рівень англійської та вивчити нову мову.

Talent Lab by Tonnie – єдина в Європі програма навчання для талановитих аспірантів.

Як працює програма Tonnie.

Як тільки ви подасте заявку на участь в Talent Lab by Tonnie, ми оцінено ваші технічні знання, поточний рівень володіння англійською мовою, професійні навички та мотивацію. Полагаючись на ці данні ми віднесемо вас до однієї з трьох категорій талантів:

Початківець

Ваші технічні навички чудові, але вам потребная допомога, щоб вийти на міжнародний ринок. Ми розповімо вам, що потрібно зробити, щоб стати потенційним випускником.

Потенціал

Ви готові приєднатися до нашої лабораторії талантів. Вона включає в себе 180 годин післядипломного навчання плюс 1600 годин оплачуваного досвіду роботи в міжнародній компанії.

Профі

Якщо ваші навички володіння англійською мовою та ділові здібності відповідають вашим технічним здібностям, то ви вже готові працювати у найкращіх в світі Технічних роботодавців.

Що Ви отримуєте в лабораторії талантів Tonnie

Гарантований Міжнародний Досвід

Життя і навчання в Європі. Працевлаштування в провідних світових компаніях.

100% безпечна і підтримувана подорож

Ми подбаємо про все і допоможемо вам на кожному кроці. Все, що вам потрібно зробити, це зібрати свої речі.

Пакет послуг для переїзду "Все включено"

Включє авіаквитки, житло для спільного проживання, студентські та робочі візи, а також стипендію.

Післявузівська освіта

180 годин захоплюючого навчання англійської і португальської мови, технологій та європейської культури в партнерстві з одним з провідних технічних університетів Португалії.

Робота В Міжнародних Компаніях

1600 годин досвіду роботи в провідній міжнародній компанії плюс мінімум 12-місячний контракт із заздалегідь встановленою зарплатою після закінчення навчання.

Серйозне кар'єрне зростання

Підніміть свою кар’єру на міжнародний рівень, покращіть свою англійську та культурну спроможність у міжнародній компанії без жодних різиків.

Що потрібно для участі в програмі Tonnie

Партнери

Logo Hitachi
Logo La Redoute
Logo Clear Strategy
Logo Bring

Наша остання кампанія Tonie в Бразилії

Ви володієте високою кваліфікацією і прагнете вийти на міжнародний рівень?

Це фантастика, але ви повинні діяти зараз. Скоро стартує наша наступна когорта лабораторії талантів!

Щоб зареєструвати свій інтерес, просто натисніть на кнопку і заповніть форму. Не пропустіть! Це ваш великий шанс почати свою міжнародну кар’єру і здійснити свою мрію.

Tonnie Global tech recruitment made easy

Про Політехнічний інститут Лейрії

Наша наступна група стартує в IPL, одному з провідних технічних університетів Португалії.

Play Video

Часті питання лабораторії талантів

Абсолютно! Тонні для вас, якщо у вас є правильні технічні навички, бажання вчитися і справжня мотивація вийти на міжнародний рівень. Все інше:  від оплати авіаквитків і пошуку житла – до оформлення вашої візи і зв’язку з потенційними роботодавцями, – є нашою відповідальністю. Ми підтримуємо наш талант на кожному кроці, так що ви ніколи не будете самотні.

Це наша робота. Ми подбаємо про те, щоб Ви відповідали всім місцевим імміграційним вимогам і могли жити і працювати у вашій новій країні легально і без проблем.

Не треба! Наша програма аспірантури включає в себе колосальні 180 годин вивчення англійської і португальської мови та культурних навичок, щоб ви могли швидко адаптуватися до місцевої культури.

Це не варіант. Як учасник лабораторії талантів, всі аспіранти отримують 1600 годин гарантованого працевлаштування в міжнародній компанії. Після завершення програми ми пропонуємо вам 12-місячний контракт з можливістю продовження в залежності від Ваших результатів.